Gerek dış mekan gerek ise iç mekan düzenlemelerimizde profesyonel ekibimiz ile en ideal peyzaj projelerini hazırlayıp uyguluyoruz. Yerinde tespit ile alanın ihtiyaçlarını belirliyor, bu doğrultuda müşterilerimiz inde isteklerini dikkate alarak mekana uygun bitki seçimini yapıyoruz.

Projelerimizde kullanılan bitkiler alanınızda dört mevsim yaşayabilecek türlerden seçilerek düzenlenmektedir. Ekiplerimizce yapılan bitkilendirme çalışmaları sonrasında, çevre koşullarına uygun karışımları içeren tohumlar ile çimlendirme yapılmaktadır. İstenildiği takdirde hazır çim olarak da uygulama yapılabilmektedir.

Her bir peyzaj düzenlemesine özgü farklı bakış açısını mekan sahiplerinin istekleri ile birleştirerek doğaya uygun özgün tasarımlar oluşturmaktayız.

Bitkilendirme tasarımı; tasarım, bilim ve sanatın beraberce el ele yürüdüğü bir süreçtir. Soyut anlamda bir kavram oluşturulmasını ve hem güzel hem de işlevsel ve doğru bir bitkilendirme planı üretmek için alanın çevresel istekleriyle bu soyutlamanın kombine edilmesini gerektirir. İyi tasarım, bunları takiben gelen doğru uygulama ve bakımla tamamlanır. Bir başka deyişle, bu süreç beceri, görüş ve sabır gerektirir. Bitkilendirme tasarımlarında da her sanat dalı için geçerli olan ölçü, form, çizgi, doku, renk gibi tasarım ögeleri mevcuttur.