Dış mekan aydınlatma mülkünüzün güzelliğini yükseltir, evinizi daha tehlikesiz ve güvenilir kılar ve bahçenizde geçirdiğiniz zevkli saatlerin çoğalmasını sağlar. Ayrıca aydınlatma ile evinize yapacağınız yatırım, evinizi değerlendirerek size bu yatırımı fazlası ile karşılayacaktır.

İyi aydınlatılmış bir ev girişi, konuklarınızı karşılar ve ziyaretçileri tespit etmenize yardımcı olur. Kapınızın iki tarafına yerleştireceğiniz dış mekan duvar aplikleri evinize sıcak, davet eden bir görüntü kazandırırken, girenlerin emniyetini sağlayacaktır.

Verandanın altına veya başka herhangi bir çıkıntıya, sarkıt aydınlatma ürünlerinden seçebilirsiniz, zincirli sarkıt veya dış mekan tavan aydınlatma bunlara birkaç örnektir. Arka giriş veya yan girişlerde kapı kilidinin bulunduğu yöne yerleştirilecek tek bir bahçe apliği yeterli olacaktır.

Gece garajı kullanan aile bireylerinin güvenliği ve emniyeti için, garajın ön yüzüne bir duvar armetürü monte edebilirsiniz. Yüksek basınçlı sodyum ampulle donanmış armatürler, akkor ampullerden daha iyi ışık verip, daha uzun ömürlüdürler.